Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Detský motív

Podbradníky pre deti, vankúše, čiapky, košielky na krst, a všetko iné na čo je možné vyšiť postavičku, zvieratko, meno, monogram, andelíčka, meno a pod. Stačí nás kontaktovať najlepšie mailom, napísať prípadne poslať foto (ak chcete niečo podobné urobiť). Urobíme cenovú ponuku. Cena je cca 7až 10 eur za kus (podľa počtu stehov - hustota výšivky)

Vešiačiky na uterák

26. 02. 2018 | Detský motív

Vešiačik sa prišije na uterák. Keď sa uterák v školke zničí, odpárate a prešijete na iný uterák. Rovnakým spôsobom robíme aj vešiačiky na kuchynské utierky, uteráky do kúpeľne (samozrejme s príslušným motývom...kuchynským a pod)

celý článok


Košielky na krst

26. 02. 2018 | Detský motív

Košielka ku krstu...vyšitie mena a dátumu, prípadne komplet celej košielky aj s obrázkom

celý článok

Detské čiapky s aplikáciou

26. 02. 2018 | Detský motív

Farba a veľkosť podľa výberu stačí nás kontaktovať mailom

celý článok

Detské podbradníky

26. 02. 2018 | Detský motív

Na inšpiráciu ...Rôzne druhy, tvary, vzory detských podbradníkov....Niektoré fotografie sú zatiaľ iba ilustračné. Nič nie je nemožné....vyšiť meno, slogan ...urobiť podbradník, ktorý nevyzerá ako podbradník ale napr.ako golierik.....

celý článok